Joan Laporta - Pini Zahavi, czyli spotkanie na szczycie w sercu Barcelony

2024-03-11 19:39:30; Aktualizacja: 3 miesiące temu
Joan Laporta - Pini Zahavi, czyli spotkanie na szczycie w sercu Barcelony Fot. Mundo Deportivo
Norbert Niebudek
Norbert Niebudek Źródło: Mundo Deportivo

W jednej z barcelońskich restauracji doszło do spotkania pomiędzy obecnym prezydentem FC Barcelony Joanem Laportą a Pinim Zahavim, który odpowiada między innymi za interesy Roberta Lewandowskiego i Hansiego Flicka - poinformowało „Mundo Deportivo”.

Jak podał kataloński dziennik, Laporta oraz Zahavi odbyli ponad dwugodzinne spotkanie w restauracji Botafumeiro w Barcelonie.

Obaj panowie posiadają bardzo silną relację, a jej więzi zostały zacieśnione po transferze Roberta Lewandowskiego, bowiem przeprowadzkę kapitana reprezentacji Polski do stolicy Katalonii nadzorował ten drugi, który pełni funkcję agenta piłkarza.

Co ciekawe, Izraelczyk odpowiada nie tylko za interesy zawodników, lecz także innych osób związanych ze światem futbolem. Ostatnio do jego agencji dołączył przecież sam Hansi Flick. Niemiecki szkoleniowiec pozostaje aktualnie bezrobotny, lecz wkrótce ten stan rzeczy może ulec zmianie.

Po tym sezonie ze stanowiska trenera FC Barcelony ustąpi bowiem Xavi, a klub już teraz rozgląda się za jego potencjalnym następcą. Przeczesując rynek, działacze „Dumy Katalonii” zasięgają opinii z różnych źródeł, a jednym z nich jest Pini Zahavi, który reprezentuje interesy Flicka.

Z tego też powodu media wymieniają 59-latka wśród głównych kandydatów do objęcia posady szkoleniowca FC Barcelony po zakończeniu trwającej kampanii.

Nie można więc wykluczyć, że pierwszorzędnym tematem podczas poniedziałkowego spotkania Laporty z Zahavim była przyszłość Hansiego Flicka.