Joel Campbell kuszony przez Lazio

Joel Campbell kuszony przez Lazio
Redakcja
Redakcja
Źródło: Il Messaggero

SS Lazio może być nowym klubem Joela Campbella.

Napastnik Arsenalu ostatnie pół roku bronił barw Villarreal, do którego był wypożyczony. Teraz wrócił do Londynu, jednak nadal nie znajduje uznania w oczach menedżera "Kanonierów" Arsene Wengera. W bieżącym sezonie jeszcze ani razu nie znalazł się w kadrze meczowej Arsenalu i wielce prawdopodobne jest, że odejdzie.

Jeszcze jakiś czas temu mówiło się o zainteresowaniu ze strony Palermo. Ten temat jednak prawdopodobnie upadł, co mogą wykorzystać włodarze Lazio, którzy są bliscy awansu do rozgrywek Ligi Mistrzów. Campbell mógłby wzmocnić rywalizację w linii ataku, a także zastąpić Keitę Balde Diao, który może opuścić Stadio Olympico.

Problem stanowią warunki na jakich Kostarykanin miałby dołączyć do nowej drużyny. Zarówno Palermo, jak i Lazio chcieliby go wypożyczyć, zapewniając sobie opcję pierwokupu, natomiast Arsenal najchętniej od razu by go sprzedał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy