Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych

Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk I Twitter

Jon Flanagan nie zasili szeregów Jagiellonii Białystok - donosi Tomasz Włodarczyk.

„Flanagan nie przeszedł testów medycznych. Nie trafi do Jagiellonii. Musiałby przygotowywać się do ligi ok. 2 miesiące” - napisał Włodarczyk na Twitterze.

Na temat transferu 28-letniego prawego obrońcy do Białegostoku spekulowało się od kilku dni. Wcześniej Anglika łączono również z innymi polskimi klubami - Górnikiem Zabrze i Zagłębiem Lubin. Nie wydaje się jednak, by były one zainteresowane pozyskaniem zawodnika po oblaniu testów na Podlasiu.

Flanagan kilka miesięcy temu dołączył do Royal Charleroi. Do tej pory nie zadebiutował w belgijskim zespole.

Boczny defensor to wychowanek Liverpoolu, który wypożyczał go też do Burnley oraz Boltonu Wanderers. W tym czasie Flanagan rozegrał 46 spotkań w Premier League. Potem występował w Rangersach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy