Jon Flanagan w poniedziałek ma zjawić się w Polsce. Transfer do Ekstraklasy już bardzo blisko

Jon Flanagan w poniedziałek ma zjawić się w Polsce. Transfer do Ekstraklasy już bardzo blisko fot. Bukharev Oleg / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Koźmiński I WP SportoweFakty

Jon Flanagan jutro ma zjawić się w Białymstoku - informuje Piotr Koźmiński na łamach WP SportoweFakty.

Pierwsze informacje o możliwej grze Flanagana w Ekstraklasie pojawiły się na początku weekendu. Pierwotnie łączyło się go z kilkoma klubami, oprócz Jagiellonii Białystok - z Górnikiem Zabrze oraz Zagłębiem Lubin. Teraz zawodnik ma być już bardzo blisko przenosin do zespołu z województwa podlaskiego.

W minionych sezonach 28-letni prawy obrońca raczej dołował, co nie zmienia faktu, że jego przenosiny do Polski będą jednym z najciekawszych transferów do Ekstraklasy ostatnich lat.

Jednokrotny reprezentant Anglii jest wychowankiem Liverpoolu. W koszulce „The Reds” boczny defensor rozegrał 51 meczów, notując trafienie i pięć asyst. Klub z Anfield wypożyczał go do Burnley oraz Boltonu Wanderers, a w 2018 roku Flanagan odszedł definitywnie do Rangersów. W Szkocji pojawiał się na boisku 39 razy.

Kilka miesięcy temu zawodnik trafił do Royal Charleroi, ale nie zadebiutował w barwach belgijskiej drużyny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy