Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE]

Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] fot. Radomiak Radom
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Radomiak Radom

Radomiak Radom poinformował o zakontraktowaniu Jonathana Simby, dotąd piłkarza KTS-u Weszło.

20-latek w ostatnim sezonie wywalczył z byłym już pracodawcą awans do klasy okręgowej, a teraz stał się bohaterem przeprowadzki do Ekstraklasy, notując przeskok o pięć poziomów, z szóstej do pierwszej klasy rozgrywkowej.

Były kapitan młodzieżowej reprezentacji Demokratycznej Republiki Konga od pewnego czasu przebywał na testach w Radomiaku Radom i finalnie Dariusz Banasiak poprosił o sprowadzenie gracza na dłużej, co też się stało na zasadzie operacji gotówkowej.

Jonatham Simba z beniaminkiem najwyższej sklasyfikowanych rozgrywek w Polsce podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2024 roku.

Nominalny stoper, który może też występować w drugiej linii, nad Wisłę trafił przed rokiem.

„Zieloni” są niezwykle aktywni na rynku transferowym. Przybyli Rhuan, Raphael Rossi czy chociażby Maurides.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy