Jordan Lukaku w Serie A

Jordan Lukaku w Serie A
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Jordan Lukaku zagra w Lazio

Rzymianie osiągnęli porozumienie z KV Oostende w sprawie kwoty odstępnego, która w przypadku reprezentanta Belgii wyniesie pięć milionów euro. Promocja spowodowana jest faktem, że dotychczasowy kontrakt 21-latka wygasa za niespełna rok.

Włosi długo zabiegali o wzmocnienie pozycji lewego obrońcy. Pierwszym wyborem był Adriano, ale przeciągające się negocjacje z Barceloną zostały zakończone w ostatnich dniach. Brat bardziej znanego Romelu w najbliższy piątek ma stawić się na testach medycznych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Nagły zwrot akcji w sprawie Kyliana Mbappé?! [Gianluca Di Marzio] Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Darwin Núñez chce grać w Lidze Mistrzów. Dlatego odrzucił już oferty z dwóch klubów Premier League Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Inwazja kibiców Evertonu na boisko po zapewnieniu utrzymania w Premier League. Sprowokowany Patrick Vieira [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Sensacyjny comeback Evertonu na wagę utrzymania w Premier League [WIDEO] Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Karol Linetty szuka nowego klubu. Jedna opcja już wykluczona Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tomasz Kędziora odchodzi z Lecha Poznań Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka Tyle trzeba zapłacić za Jana Bednarka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy