Jorge Mendes szuka klubu dla Cristiano Ronaldo. Georgina Rodríguez ma preferowany kierunek

Jorge Mendes szuka klubu dla Cristiano Ronaldo. Georgina Rodríguez ma preferowany kierunek fot. Marcio Machado/ Just Pictures/Sipa USA/PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano [Twitter] I Samuel Luckhurst [The Manchester Evening News]

Sytuacja transferowa Cristiano Ronaldo wzbudza spore emocje wśród kibiców. Kilku dziennikarzy przedstawiło kolejne informacje dotyczące Portugalczyka.

Miniony weekend był kompletnie nieudany dla piłkarzy Manchesteru United. „Czerwone Diabły” przegrały z Brentfordem aż 0:4. Informacje o słabej atmosferze wewnątrz zespołu MU przeplatają się z doniesieniami na temat Cristiano Ronaldo, który podobno wciąż myśli o transferze i dodatkowo psuje tym nastroje w szatni.

Fabrizio Romano informuje, że Jorge Mendes cały czas pracuje nad znalezieniem rozwiązania z sytuacji, w której znalazł się Ronaldo. Transfer last-minute 37-latka w tym oknie jest możliwy. Priorytetem Portugalczyka pozostaje opuszczenie zespołu United. Manchester United upiera się, że napastnik nie jest na sprzedaż, ale Mendes bada dostępne opcje.

Samuel Luckhurst dodaje, że o ile Erik ten Hag mógłby wyrazić zgodę na odejście Ronaldo z ekipy z Old Trafford, to przeciwny temu jest prezes Joel Glazer. Do tej pory działacz opierał się wszystkim próbom sprzedaży Portugalczyka.

Ronaldo nie przygotowywał się normalnie do nowego sezonu z drużyną MU z powodu problemów rodzinnych, a przynajmniej tak zostało to przedstawione. Jego partnerka Georginie Rodríguez jest tymczasem zwolennikiem powrotu całej rodziny do Hiszpanii.

To byłoby spójne z doniesieniami „The Times” o możliwej wymianie na linii United - Atlético Madryt, której jednym z bohaterów miałby być Ronaldo. Nie można jednak zapominać, że całkiem niedawno prezydent Atlético Enrique Cerezo nazwał przyjście CR7 do jego klubu praktycznie niemożliwym.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy