Jorginho bliżej wyjaśnienia przyszłości

Jorginho bliżej wyjaśnienia przyszłości fot. MDI / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Athletic

Jorginho nie przedłuży wygasającego latem kontraktu z Chelsea - uważa „The Athletic”.

Reprezentant Włoch jest od pewnego czasu łączony z opuszczeniem szeregów „The Blues” i wiele na to wskazuje, że ten moment nastanie wraz z zakończeniem obecnego sezonu, kiedy to wygaśnięciu ulegnie też obowiązująca go umowa z ekipą ze Stamford Bridge.

Media wskazują na taki rozwój wypadków już od kilku miesięcy. Ostatnio pojawiło się jednak małe światełko w tunelu, dające nadzieję na to, że 31-letni zawodnik wypracuje nić porozumienia z władzami Chelsea, do czego miało go przybliżyć spotkanie z kierownictwem klubu przed Świętami Bożego Narodzenia.

„The Athletic” wskazuje jednak na to, że nie doszło w jego trakcie do żadnego przełomu i dlatego dalej wiele wskazuje na to, że Jorginho opuści londyński klub na zasadzie wolnego transferu.

Obecnie trudno wyrokować, gdzie przyszłoby doświadczonemu pomocnikowi kontynuować karierę. W minionych tygodniach dużo mówiło się o tym, że mógłby trafić do Barcelony lub Juventusu. Pierwszy z tych zespołów ma jednak na oku innych graczy, a drudzy borykają się z poważnymi kłopotami administracyjnymi, co może ich kosztować nawet degradację do Serie B.

Włoch dołączył do „The Blues” latem 2018 roku z Napoli za łączną sumę sięgającą 57 milionów euro.

W obecnym sezonie wystąpił w 19 meczach, zdobywając w nich trzy bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE] Wisła Kraków podjęła rozmowy z nowym kandydatem na trenera. Jako piłkarz rozegrał ponad 400 meczów w topowej lidze Wisła Kraków podjęła rozmowy z nowym kandydatem na trenera. Jako piłkarz rozegrał ponad 400 meczów w topowej lidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy