José Mourinho: Niczego przed klubem nie ukrywam

José Mourinho: Niczego przed klubem nie ukrywam fot. Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Sky Italia

Czy José Mourinho wyobraża siebie jako trenera AS Romy w następnym sezonie? Portugalczyk nie czarował. Po finale Ligi Europy podkreślił, że sam nie wie, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

31 maja 2023 roku - ten dzień mógł się pięknie zapisać w karierze doświadczonego szkoleniowca. Stawką w jego osobistym rozrachunku był bowiem szósty triumf w finale europejskich rozgrywek.

Menedżer nigdy nie zaznał smaku porażki, aż do wczoraj. „Giallorossi” musieli uznać wyższość Sevilli, która wykazała się większym opanowaniem w konkursie rzutów karnych.

Pod koniec tego sezonu nazwisko Portugalczyka media zaczęły często wypisywać w kontekście podjęcia się nowego wyzwania. Podobno wszystko jest możliwe w kontekście jego przeprowadzki do Paris Saint-Germain.

Sam 60-latek na razie nie wie, na czym stoi. Odpowiadając na pytanie na temat swojej przyszłości, podkreślił jedynie, że zarząd Romy o wszystkim dowiaduje się od niego na bieżąco.

– Moja przyszłość? Obiektywnie nie mogę powiedzieć, że zostanę tu na dłużej. Rozmawiałem z klubem w grudniu, kiedy zgłaszała się po mnie portugalska federacja. Od tamtej pory nie kontaktowałem się z nikim innym. Mam jeszcze rok kontraktu i tak przedstawia się moja sytuacja – przekazał.

Mourinho już w niejednym miejscu udowadniał, że rola człowieka do zadań specjalnych nie jest mu obca. W całej rozciągłości zdobywał wielkie rzeczy z FC Porto, Chelsea, Realem Madryt, Interem Mediolan i Manchesterem United.

W poprzedniej kampanii z AS Romą sięgnął po Puchar Ligi Konferencji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy