José Mourinho o planie na przyszłość

José Mourinho o planie na przyszłość fot. Oleksandr Osipov / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: A Bola

José Mourinho, trener Romy, przedstawił plany w sprawie swojej przyszłości.

Nim Portugalczyk po raz pierwszy określił się mianem „The Special One’a”, zdobył sławę jako triumfator Pucharu UEFA i Ligi Mistrzów. Dokonał tej sztuki z FC Porto, mając do swojej dyspozycji Vitora Baię, Ricardo Carvalho, Costinhę, Deco czy Derleia.

Później święcił triumfy w Chelsea, Interze Mediolan, Realu Madryt oraz Manchesterze United.

Nieco gorzej wiodło mu się w Tottenhamie Hotspur, ale teraz ponownie jest o nim głośno.

W wieku 59-lat wywalczył dla kibiców Romy pierwsze trofeum od 2008 roku. Była nim Liga Konferencji Europy.

Dzięki zwycięstwie w tych rozgrywkach „Wilki” rywalizują w Lidze Europy, a jeśli ją wygrają, wezmą udział w Lidze Mistrzów. To z pewnością docelowe zmagania dla José Mourinho.

Szkoleniowiec wyznał, że chciałby wykonywać obecny fach jeszcze przez co najmniej kilka lat.

– Te 22 lata minęły szybko, ale chcę to kontynuować. Czuję się dobrze, czuję się silny, zmotywowany, kocham wygrywać, nienawidzę przegrywać, nic się nie zmieniło. Kolor moich włosów, jasne, nawet zmarszczki, ale chcę kontynuować. Nie przez 22 lata, bo nie mamy tyle czasu, ale jeszcze przez te kilka lat – oświadczył podczas gali Quinas de Ouro 2022.

Łączny bilans „Mou” na ławce Romy to 34 zwycięstwa, 13 remisów i 17 porażek.

Obecnie zespół zajmuje szóste miejsce w Serie A oraz trzecie w grupie C Ligi Europy.

Następnymi rywalami rzymian będą Inter Mediolan i Real Betis.

***

José Mourinho wystąpił w teledysku [WIDEO]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy