José Mourinho został wolontariuszem. Portugalczyk włączył się do walki z koronawirusem [WIDEO]

José Mourinho został wolontariuszem. Portugalczyk włączył się do walki z koronawirusem [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: ESPN

José Mourinho nie mógł dłużej bezczynnie czekać na ewentualne wznowienie rozgrywek Premier League i postanowił osobiście zaangażować się w akcję charytatywną fundacji „Age UK” i „Love Your Doorstep”, które dostarczają jedzenie potrzebującym.

Szkoleniowiec Tottenhamu doskonale zdaje sobie sprawę z zagrożenia płynącego z zakażenia się koronawirusem u osób starszych, które z racji podeszłego wieku i przechodzenia wielu innych chorób znajdują się w najwyższej grupie ryzyka.

Z tego też powodu postanowił włączyć się w akcję zorganizowaną przez fundacje „Age UK” i „Love Your Doorstep”, które dostarczają jedzenie właśnie takim ludziom.

José Mourinho założył maseczkę oraz rękawiczki i pojawił się w jednym z miejsc w Londynie, gdzie pakowana jest żywność dla starszych.

Portugalczyk głęboko wierzy w to, że zaangażowanie się w pomoc takiej osoby jak on wpłynie w pozytywny sposób na włączenie się do akcji większej liczby ludzi.

- Trochę pomagam, ale i ty również możesz pomóc przez ofiarowanie żywności lub przekazanie pieniędzy. Można również zostać tutaj wolontariuszem - powiedział szkoleniowiec Tottenhamu.

Przypominamy także, że brytyjski rząd zalecił osobom w podeszłym wieku pozostanie w swoich domach aż przez dwanaście tygodni.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Montolivo wznowił karierę. „Transferowa bomba” OFICJALNIE: Montolivo wznowił karierę. „Transferowa bomba” Australijski piłkarz zmienia sport. Czas na MMA Australijski piłkarz zmienia sport. Czas na MMA Widzew Łódź: Ojrzyński odmówił, czas na zaskakującego kandydata na nowego trenera Widzew Łódź: Ojrzyński odmówił, czas na zaskakującego kandydata na nowego trenera OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Arturo Vidal znowu to zrobił I Muniain jednoznacznie po meczu z Realem Madryt LaLiga: Arturo Vidal znowu to zrobił I Muniain jednoznacznie po meczu z Realem Madryt LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy