José Mourinho został wolontariuszem. Portugalczyk włączył się do walki z koronawirusem [WIDEO]

José Mourinho został wolontariuszem. Portugalczyk włączył się do walki z koronawirusem [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: ESPN

José Mourinho nie mógł dłużej bezczynnie czekać na ewentualne wznowienie rozgrywek Premier League i postanowił osobiście zaangażować się w akcję charytatywną fundacji „Age UK” i „Love Your Doorstep”, które dostarczają jedzenie potrzebującym.

Szkoleniowiec Tottenhamu doskonale zdaje sobie sprawę z zagrożenia płynącego z zakażenia się koronawirusem u osób starszych, które z racji podeszłego wieku i przechodzenia wielu innych chorób znajdują się w najwyższej grupie ryzyka.

Z tego też powodu postanowił włączyć się w akcję zorganizowaną przez fundacje „Age UK” i „Love Your Doorstep”, które dostarczają jedzenie właśnie takim ludziom.

José Mourinho założył maseczkę oraz rękawiczki i pojawił się w jednym z miejsc w Londynie, gdzie pakowana jest żywność dla starszych.

Portugalczyk głęboko wierzy w to, że zaangażowanie się w pomoc takiej osoby jak on wpłynie w pozytywny sposób na włączenie się do akcji większej liczby ludzi.

- Trochę pomagam, ale i ty również możesz pomóc przez ofiarowanie żywności lub przekazanie pieniędzy. Można również zostać tutaj wolontariuszem - powiedział szkoleniowiec Tottenhamu.

Przypominamy także, że brytyjski rząd zalecił osobom w podeszłym wieku pozostanie w swoich domach aż przez dwanaście tygodni.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transfermarkt: 24 najwyżej wycenianych zawodników z Premier League Transfermarkt: 24 najwyżej wycenianych zawodników z Premier League OFICJALNIE: Real Madryt obniża wynagrodzenia OFICJALNIE: Real Madryt obniża wynagrodzenia Schalke 04 chce Milika. Na stole 25 milionów euro Schalke 04 chce Milika. Na stole 25 milionów euro Najładniejsze koszulki w historii [France Football] Najładniejsze koszulki w historii [France Football] OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy