Josimar Quintero - z Barcelony do Chelsea?

Josimar Quintero - z Barcelony do Chelsea?
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Goal.com | Transfery.info

16-letni Ekwadorczyk Josimar Quintero, określany często jako następca Antonio Valencii, prawdopodobnie przeprowadzi się latem z Barcelony do Londynu, aby grać w tamtejszej Chelsea.

Dynamiczny skrzydłowy ponoć zdecydował już, że nie podpisze profesjonalnej umowy z katalońskim klubem, w związku z tym Anglicy zapłacą jedynie ekwiwalent za wyszkolenie zawodnika - około 360 tysięcy euro.

Skusiła Quintero nie tylko perspektywa gry w Anglii, ale przede wszystim dużo większe zarobki. W Chelsea może liczyć na nawet 120 tysięcy euro rocznie, czego Barcelona na pewno by nie zaoferowała.
 
Zainteresowanie młodziutkim piłkarzem, który karierę rozpoczynał jako napastnik, a oprócz skrzydła pomocy, może grać także na bocznej obronie, przejawiają inne kluby z Londynu - Arsenal oraz Tottenham. Nic jednak nie wskazuje na to, że któryś z nich byłby w stanie przelicytować pod jakimkolwiek względem ofertę The Blues.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy