Josimar Quintero - z Barcelony do Chelsea?

Josimar Quintero - z Barcelony do Chelsea?
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Goal.com | Transfery.info

16-letni Ekwadorczyk Josimar Quintero, określany często jako następca Antonio Valencii, prawdopodobnie przeprowadzi się latem z Barcelony do Londynu, aby grać w tamtejszej Chelsea.

Dynamiczny skrzydłowy ponoć zdecydował już, że nie podpisze profesjonalnej umowy z katalońskim klubem, w związku z tym Anglicy zapłacą jedynie ekwiwalent za wyszkolenie zawodnika - około 360 tysięcy euro.

Skusiła Quintero nie tylko perspektywa gry w Anglii, ale przede wszystim dużo większe zarobki. W Chelsea może liczyć na nawet 120 tysięcy euro rocznie, czego Barcelona na pewno by nie zaoferowała.
 
Zainteresowanie młodziutkim piłkarzem, który karierę rozpoczynał jako napastnik, a oprócz skrzydła pomocy, może grać także na bocznej obronie, przejawiają inne kluby z Londynu - Arsenal oraz Tottenham. Nic jednak nie wskazuje na to, że któryś z nich byłby w stanie przelicytować pod jakimkolwiek względem ofertę The Blues.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy