Josué jedną nogą poza Legią Warszawa

Josué jedną nogą poza Legią Warszawa fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Prawda Futbolu [YouTube]

Dyrektor sportowy Jacek Zieliński przyznał w rozmowie z Pawłem Gołaszewskim na kanale Prawda Futbolu, że Legii Warszawa będzie niezwykle trudno przedłużyć wygasający kontrakt z Josué.

„Wojskowi” prezentują się w trwających rozgrywkach o niebo lepiej niż w poprzednich, ale nie oznacza to znaczącej poprawy sytuacji finansowej klubu z Łazienkowskiej, który nie może sobie pozwolić na swobodne poruszanie się po rynku transferowym lub prowadzenie skutecznej polityki związanej z podpisaniem nowych umów z kluczowymi piłkarzami.

Potwierdzenie tego stanu rzeczy odnajdujemy w przypadku Josué, którego pozostanie w Legii Warszawa wydaje się praktycznie niemożliwe z uwagi na jego aktualne wymagania, o czym otwarcie powiedział dyrektor sportowy Jacek Zieliński.

- Agent Josué zna jego oczekiwania i zdaje sobie sprawę z tego, że nie może ich spełnić żaden polski klub, w tym Legia. Takiego kontraktu jeszcze nie było i długo, długo nie będzie - przyznał przedstawiciel stołecznego zespołu, wyrażając jednocześnie nadzieję na to, że jeszcze pojawia się sprzyjające warunki, pozwalające zatrzymać Portugalczyka w drużynie.

- Jeśli nie znajdzie klubu, który przedstawi zadowalającą ofertę, to będziemy mogli wrócić do rozmów i oferty, jaką może zaproponować Legia. Bo jeżeli będą małe różnice finansowe, to Josué wybierze Legię Warszawa. Dobrze się tu czuje i uważa, że w tej drużynie może się spełniać - dodał Zieliński.

32-latek dołączył do „Wojskowych” z Hapoelu Beer Szewa przed startem sezonu 2021/2022.

W obecnych rozgrywkach ofensywny pomocnik strzelił osiem goli i zanotował pięć asyst w 19 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dlatego nie ma jeszcze werdyktu w sprawie skandalu na meczu Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław Dlatego nie ma jeszcze werdyktu w sprawie skandalu na meczu Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław Theo Hernández wyceniony. Trzeba słono zapłacić Theo Hernández wyceniony. Trzeba słono zapłacić Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy