Josué jedną nogą poza Legią Warszawa

Josué jedną nogą poza Legią Warszawa fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Prawda Futbolu [YouTube]

Dyrektor sportowy Jacek Zieliński przyznał w rozmowie z Pawłem Gołaszewskim na kanale Prawda Futbolu, że Legii Warszawa będzie niezwykle trudno przedłużyć wygasający kontrakt z Josué.

„Wojskowi” prezentują się w trwających rozgrywkach o niebo lepiej niż w poprzednich, ale nie oznacza to znaczącej poprawy sytuacji finansowej klubu z Łazienkowskiej, który nie może sobie pozwolić na swobodne poruszanie się po rynku transferowym lub prowadzenie skutecznej polityki związanej z podpisaniem nowych umów z kluczowymi piłkarzami.

Potwierdzenie tego stanu rzeczy odnajdujemy w przypadku Josué, którego pozostanie w Legii Warszawa wydaje się praktycznie niemożliwe z uwagi na jego aktualne wymagania, o czym otwarcie powiedział dyrektor sportowy Jacek Zieliński.

- Agent Josué zna jego oczekiwania i zdaje sobie sprawę z tego, że nie może ich spełnić żaden polski klub, w tym Legia. Takiego kontraktu jeszcze nie było i długo, długo nie będzie - przyznał przedstawiciel stołecznego zespołu, wyrażając jednocześnie nadzieję na to, że jeszcze pojawia się sprzyjające warunki, pozwalające zatrzymać Portugalczyka w drużynie.

- Jeśli nie znajdzie klubu, który przedstawi zadowalającą ofertę, to będziemy mogli wrócić do rozmów i oferty, jaką może zaproponować Legia. Bo jeżeli będą małe różnice finansowe, to Josué wybierze Legię Warszawa. Dobrze się tu czuje i uważa, że w tej drużynie może się spełniać - dodał Zieliński.

32-latek dołączył do „Wojskowych” z Hapoelu Beer Szewa przed startem sezonu 2021/2022.

W obecnych rozgrywkach ofensywny pomocnik strzelił osiem goli i zanotował pięć asyst w 19 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer Venezia może ściągnąć Polaka Venezia może ściągnąć Polaka FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy