Josué zareagował na plotki o transferze. „200% kłamstwa”

2024-06-15 22:15:41; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Josué zareagował na plotki o transferze. „200% kłamstwa” Fot. Marta Badowska / PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: Josue Pesqueira [Twitter]

Wedle ostatnich informacji Josué miał negocjować kontrakt z drugoligową Wieczystą Kraków. Portugalczyk stanowczo zaprzeczył tym doniesieniom. „200% kłamstwa” - napisał na Twitterze.

Josué po trzech latach odszedł z Legii Warszawa. 33-latek nadal odgrywał kluczową rolę w zespole, lecz zarząd na czele z Jackiem Zielińskim zdecydował się nie oferować mu nowego kontraktu.

Sam pomocnik nie ukrywał, że liczy na kontynuację współpracy.

Na ten moment nie wiadomo, na jaki następny krok zdecyduje się Portugalczyk. Z pewnością nie dołączy do Wieczystej Kraków, o czym zrobiło się głośno. 

Jak podawał portal Interia.pl, doświadczony rozgrywający miał negocjować kontrakt z drugoligowcem, który był w stanie zaoferować pensję w wysokości nawet 250 tysięcy złotych miesięcznie.

Wieczysta pokazała w przeszłości, że potrafi być przekonująca w rozmowach z zawodnikami z niższych lig. Przekonanie Josué byłoby jednak jej największym osiągnięciem.

Do szokującego ruchu nie dojdzie. 

„To jest tak głupie, że nawet nie wiem, co powiedzieć o tej wiadomości...
Oczywiście 200% kłamstwa” - napisał wywołany do tablicy zawodnik na Twitterze.

Od dłuższego czasu zainteresowanie usługami byłego gracza SC Bragi, FC Porto czy Galatasaray wykazują kluby z Bliskiego Wschodu. Niewykluczone, że latem uda się on właśnie tam.