Jóźwiak w Bundeslidze? Jego transfer może być inwestycją w przyszłość!

Jóźwiak w Bundeslidze? Jego transfer może być inwestycją w przyszłość! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: DeichStube

Kamil Jóźwiak znajduje się na liście kandydatów przymierzany do zasilenia szeregów Werderu Brema - poinformowało „DeichStube”.

Jednokrotny reprezentant Polski zapowiedział już pod koniec czerwca, że będzie chciał przed startem nowego sezonu definitywnie zakończyć swoją przygodę z Lechem Poznań, aby móc spróbować swoich sił w jednym z zagranicznych klubów.

„Przegląd Sportowy” poinformował, że do tej pory do siedziby „Kolejorza” wpłynęła jedna oferta za utalentowanego skrzydłowego ze strony Galatasaray. Klub z Turcji miał zaoferować dwa miliony euro za 22-letniego zawodnika.

Ta propozycja nie jest satysfakcjonująca dla ekipy z województwa wielkopolskiego, która liczy na to, że uda się jej sprzedać swojego piłkarza za przynajmniej 3-4 miliony euro.

Dziennikarze z „DeichStube” dobrze zorientowani w sytuacji panującej wokół Werderu Brema uważają, że „Zielono-Biali” poważnie zastanawiają się nad ewentualnym spełnieniem oczekiwań drużyny z Poznania, ponieważ od dłuższego czasu przyglądają się poczynaniom Kamila Jóźwiaka, w którym upatrują mocnego kandydata do zastąpienia Milota Rashicy szykującego się do zmiany otoczenia.

Wspomniane źródło dodaje, że na chwilę obecną ekipa z Weserstadion obawia się zainwestowania wspomnianych środków w zakontraktowanie jednokrotnego reprezentanta Polski przy obecnie panującej sytuacji, ale z drugiej strony sprowadziłaby do siebie wciąż stosunkowo młodego zawodnika, którego mogłaby w niedalekim czasie sprzedać z zyskiem.

Poza Jóźwiakiem w gronie kandydatów wymienianych do zajęcia miejsca Rashicy znajduje się Tahith Chong z Manchesteru United.

Z kolei sam wychowanek Lecha miał być w minionych tygodniach obserwowany przez wysłanników między innymi „Czerwonych Diabłów”, Southampton, Freiburga czy Augsburga.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy