Jóźwiak w Bundeslidze? Jego transfer może być inwestycją w przyszłość!

Jóźwiak w Bundeslidze? Jego transfer może być inwestycją w przyszłość! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: DeichStube

Kamil Jóźwiak znajduje się na liście kandydatów przymierzany do zasilenia szeregów Werderu Brema - poinformowało „DeichStube”.

Jednokrotny reprezentant Polski zapowiedział już pod koniec czerwca, że będzie chciał przed startem nowego sezonu definitywnie zakończyć swoją przygodę z Lechem Poznań, aby móc spróbować swoich sił w jednym z zagranicznych klubów.

„Przegląd Sportowy” poinformował, że do tej pory do siedziby „Kolejorza” wpłynęła jedna oferta za utalentowanego skrzydłowego ze strony Galatasaray. Klub z Turcji miał zaoferować dwa miliony euro za 22-letniego zawodnika.

Ta propozycja nie jest satysfakcjonująca dla ekipy z województwa wielkopolskiego, która liczy na to, że uda się jej sprzedać swojego piłkarza za przynajmniej 3-4 miliony euro.

Dziennikarze z „DeichStube” dobrze zorientowani w sytuacji panującej wokół Werderu Brema uważają, że „Zielono-Biali” poważnie zastanawiają się nad ewentualnym spełnieniem oczekiwań drużyny z Poznania, ponieważ od dłuższego czasu przyglądają się poczynaniom Kamila Jóźwiaka, w którym upatrują mocnego kandydata do zastąpienia Milota Rashicy szykującego się do zmiany otoczenia.

Wspomniane źródło dodaje, że na chwilę obecną ekipa z Weserstadion obawia się zainwestowania wspomnianych środków w zakontraktowanie jednokrotnego reprezentanta Polski przy obecnie panującej sytuacji, ale z drugiej strony sprowadziłaby do siebie wciąż stosunkowo młodego zawodnika, którego mogłaby w niedalekim czasie sprzedać z zyskiem.

Poza Jóźwiakiem w gronie kandydatów wymienianych do zajęcia miejsca Rashicy znajduje się Tahith Chong z Manchesteru United.

Z kolei sam wychowanek Lecha miał być w minionych tygodniach obserwowany przez wysłanników między innymi „Czerwonych Diabłów”, Southampton, Freiburga czy Augsburga.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy