Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League

Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Florian Plettenberg [Twitter]

Julian Nagelsmann wzbudza zainteresowanie w Premier League nie tylko ze strony Tottenhamu - podaje Florian Plettenberg.

O tym, że Julian Nagelsmann jest kandydatem na nowego menedżera Tottenhamu, pisał już na łamach „The Telegraph” Matt Law. Florian Plettenberg to potwierdza, chociaż zaznaczył, że w tym momencie nie są prowadzone żadne konkretne negocjacje. Londyński klub dopiero do opuścił Antonio Conte, ale przynajmniej na razie plan jest taki, by do końca sezonu drużynę prowadził Cristian Stellini, a więc jego dotychczasowy asystent. Dalsze zmiany są spodziewane bardziej po finiszu rozgrywek.

Plettenberg dodaje, że Nagelsmann znajduje się również na krótkiej liście władz Chelsea. Chodzi o sytuację, w której zdecydowałyby się one na zakończenie współpracy z Grahamem Potterem. Mimo słabego sezonu w wykonaniu drużyny na razie wierzą one w szkoleniowca. Czy to się zmieni? Odpowiedź na to może dać końcówka sezonu. Jeśli działacze finalnie stracą cierpliwość to Pottera, mogą zatrudnić na jego miejsce Niemca.

To również bardziej opcja na lato. Jest mało prawdopodobne, że były opiekun Bayernu Monachium podejmie nową pracę od razu.

Wciąż przebąkuje się również o zainteresowaniu jego osobą ze strony Realu Madryt. „Królewscy” mają przyglądać się poczynaniom 35-latka od dawna.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy