Juventus i Manchester United po objawienie Serie A

Juventus i Manchester United po objawienie Serie A fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Alfredo Pedulla

Juventus i Manchester United powalczą o Francka Kessiégo.

Grono zainteresowanych 19-latkiem jest oczywiście znacznie większe, ale to te dwa kluby upatrywane są w roli faworytów do pozyskania defensywnego pomocnika, który uchodzi za objawienie obecnego sezonu w Serie A.

Iworyjczyk to filar rewelacji tego sezonu, Atalanty, która w ostatnim czasie postawiła na młodych zawodników. Chociaż reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej jest mocno zaangażowany w grę w obronie, w 11 występach zdołał strzelić aż pięć goli. Dołożył do tego dwie asysty.

Alfredo Pedulla, ekspert od włoskiego rynku transferowego przekonuje, że "Czerwone Diabły" i "Stara Dama" już w styczniu złożą swoje oferty, by ubiec pozostałą konkurencję. Cena za Kessiégo ma nie być wygórowana, spekuluje się o 15-20 milionach euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy