Juventus i Manchester United po objawienie Serie A

Juventus i Manchester United po objawienie Serie A fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Alfredo Pedulla

Juventus i Manchester United powalczą o Francka Kessiégo.

Grono zainteresowanych 19-latkiem jest oczywiście znacznie większe, ale to te dwa kluby upatrywane są w roli faworytów do pozyskania defensywnego pomocnika, który uchodzi za objawienie obecnego sezonu w Serie A.

Iworyjczyk to filar rewelacji tego sezonu, Atalanty, która w ostatnim czasie postawiła na młodych zawodników. Chociaż reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej jest mocno zaangażowany w grę w obronie, w 11 występach zdołał strzelić aż pięć goli. Dołożył do tego dwie asysty.

Alfredo Pedulla, ekspert od włoskiego rynku transferowego przekonuje, że "Czerwone Diabły" i "Stara Dama" już w styczniu złożą swoje oferty, by ubiec pozostałą konkurencję. Cena za Kessiégo ma nie być wygórowana, spekuluje się o 15-20 milionach euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy