Juventus i Manchester United po objawienie Serie A

Juventus i Manchester United po objawienie Serie A
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Alfredo Pedulla

Juventus i Manchester United powalczą o Francka Kessiégo.

Grono zainteresowanych 19-latkiem jest oczywiście znacznie większe, ale to te dwa kluby upatrywane są w roli faworytów do pozyskania defensywnego pomocnika, który uchodzi za objawienie obecnego sezonu w Serie A.

Iworyjczyk to filar rewelacji tego sezonu, Atalanty, która w ostatnim czasie postawiła na młodych zawodników. Chociaż reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej jest mocno zaangażowany w grę w obronie, w 11 występach zdołał strzelić aż pięć goli. Dołożył do tego dwie asysty.

Alfredo Pedulla, ekspert od włoskiego rynku transferowego przekonuje, że "Czerwone Diabły" i "Stara Dama" już w styczniu złożą swoje oferty, by ubiec pozostałą konkurencję. Cena za Kessiégo ma nie być wygórowana, spekuluje się o 15-20 milionach euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy