Juventus: Matuidi i Rugani wyzdrowieli

Juventus: Matuidi i Rugani wyzdrowieli
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Juventus

Juventus poinformował, że wyniki testów na obecność koronawirusa wykonanych u Daniele Ruganiego i Blaise’a Matuidiego są negatywne.

Informacja o wykryciu koronawirusa u Ruganiego pojawiła się 11 marca. Zarażenie Matuidiego potwierdzono kilka dni później. Obaj piłkarze, których poddano kwarantannie, od początku czuli się dobrze i łagodnie przechodzili chorobę. Teraz jest już ona poza nimi.

„Zgodnie z zasadami obaj piłkarze przeszli podwójną kontrolę i wyniki testów są negatywne. Rugani oraz Matuidi wyzdrowieli i nie są już poddani domowej izolacji” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez Juventus.

Nie jest to pierwsza taka wiadomość z Serie A. Nieco wcześniej o wyzdrowieniu zarażonych zawodników (Patricka Cutrone, Germána Pezzelli oraz Dušana Vlahovicia) poinformowała Fiorentina.

Do tej pory we Włoszech odnotowano ponad 162 tysiące zarażeń koronawirusem. 21 tysięcy osób zmarło, a 37 tysięcy wyzdrowiało.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy