Juventus: Matuidi i Rugani wyzdrowieli

Juventus: Matuidi i Rugani wyzdrowieli
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Juventus

Juventus poinformował, że wyniki testów na obecność koronawirusa wykonanych u Daniele Ruganiego i Blaise’a Matuidiego są negatywne.

Informacja o wykryciu koronawirusa u Ruganiego pojawiła się 11 marca. Zarażenie Matuidiego potwierdzono kilka dni później. Obaj piłkarze, których poddano kwarantannie, od początku czuli się dobrze i łagodnie przechodzili chorobę. Teraz jest już ona poza nimi.

„Zgodnie z zasadami obaj piłkarze przeszli podwójną kontrolę i wyniki testów są negatywne. Rugani oraz Matuidi wyzdrowieli i nie są już poddani domowej izolacji” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez Juventus.

Nie jest to pierwsza taka wiadomość z Serie A. Nieco wcześniej o wyzdrowieniu zarażonych zawodników (Patricka Cutrone, Germána Pezzelli oraz Dušana Vlahovicia) poinformowała Fiorentina.

Do tej pory we Włoszech odnotowano ponad 162 tysiące zarażeń koronawirusem. 21 tysięcy osób zmarło, a 37 tysięcy wyzdrowiało.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy