Juventus naciska na Khedirę. Hitowy transfer do Turcji?!

Juventus naciska na Khedirę. Hitowy transfer do Turcji?! fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Sami Khedira znalazł się na celowniku Galatasaray - uważa Nicolò Schira.

Umowa 33-latka wygasa za około dziewięć miesięcy, ale celem Juventusu jest zakończeniem współpracy z graczem już teraz. Wszystko po to, aby uniknąć płacenia mu większej części z zagwarantowanej gaży w wysokości sześciu milionów euro netto rocznie.

Jeszcze nie tak dawno Niemiec mówił otwarcie o pozostaniu w Allianz Stadium, ale teraz wydaje się, że zrozumiał swoje niekomfortowe położenie. W efekcie jego przedstawiciel usiadł z Włochami do rozmów.

Środkowy pomocnik zażyczył sobie odszkodowania za przedwczesne zakończenie współpracy, co sprawiło, że „Stara Dama” zaproponowała połowę dotychczasowego wynagrodzenia. Na razie negocjacje nie przyniosły porozumienia, a tymczasem o sytuację doświadczonego piłkarza postanowiło zapytać Galatasaray.

Schira podkreśla, że jakiekolwiek rozmowy nie zostały jeszcze zainicjowane, lecz stambulczycy są zainteresowani ubiciem znakomitego interesu, jakim byłoby zakontraktowanie Samiego Khediry na mocy wolnego transferu.

Dodajmy, że wcześniej mówiło się o zakusach ze strony Zenitu Sankt Petersburg oraz Atlético Madryt, jednak hiszpański kierunek miał już zostać wykluczony przez zawodnika.

Niemiec u tunezyjskich korzeniach do Turynu przybył latem 2015 roku po tym, jak jego kontrakt z Realem Madryt dobiegł końca. Bilans we włoskiej drużynie to 145 spotkań, 21 goli i 13 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy