Juventus nadal szuka zastępcy Chielliniego. Na celowniku Mustafi!

Juventus nadal szuka zastępcy Chielliniego. Na celowniku Mustafi! fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Deutschland

Shkodran Mustafi może wzmocnić defensywę Juventusu, informują niemieckie media.

Kiedy poważnego urazu kolana doznał Giorgio Chiellini, „Stara Dama” natychmiast rozpoczęła poszukiwania jego następcy. Wówczas wytypowano jednego kandydata, którym był Jérôme Boateng i gdy transfer zawodnika Bayernu Monachium wydawał się przesądzony, operacja wysypała się na finiszu. Tym samym Włosi musieli zaczynać od nowa i jak informuje niemiecki oddział stacji Sky Sport, na ich celowniku tym razem znalazł się Shkodran Mustafi.

I tak jak w przypadku byłego już reprezentanta Niemiec, transfer piłkarza Arsenalu jest naprawdę realny. Wszystko przez fakt, że Unai Emery nie liczy już na 27-latka, a w jednej ze szczerych rozmów Hiszpan zasugerował nawet, że najlepszym wyjściem dla środkowego defensora będzie rozstanie z „Kanonierami”. Te słowa dotyczyły wówczas również Mohameda Elneny’ego, który niezwykle szybko na nie zareagował i dopiął swój transfer do Beşiktaşu. Czy z Mustafim będzie podobnie? Wkrótce się przekonamy.

Niemiec w sezonie 2018/2019 nie spisywał się najlepiej, pomimo tego zdołał wystąpić w 40 spotkaniach i trzykrotnie wpisać się na listę strzelców. Jego umowa wygasa 30 czerwca 2021 roku.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy