Juventus nie kończy zakupów. Duży transfer w przyszłym tygodniu?!

Juventus nie kończy zakupów. Duży transfer w przyszłym tygodniu?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: VarskySports

Ezequiel Garay już w następnym tygodniu ma zostać piłkarzem Juventusu.

„VarskySports” podaje, że w Turynie spodziewają się pozyskania reprezentanta Argentyny w ciągu najbliższych dni. W ten sposób „Stara Dama” wzmocniłaby środek defensywy, którą osłabiło odejście Leonardo Bonucciego do Milanu.

30-latek kilka dni temu był bliski przeprowadzki do Moskwy, ale na powrót do Rosji nie zgodziła się jego żona, dlatego transfer do Spartaka został anulowany. Nie oznacza to jednak, że zostanie  w Hiszpanii.

„Nietoperze” są gotowe do sprzedania swojego podstawowego zawodnika z zeszłego sezonu, bowiem pozyskali właśnie Gabriela i Jeisona Murillo. Póki co nie wiadomo niestety, ile mogą zarobić na jego przejściu do Juventusu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jack Grealish coraz bliżej transferu. Zostanie najdroższym Brytyjczykiem w historii piłki Jack Grealish coraz bliżej transferu. Zostanie najdroższym Brytyjczykiem w historii piłki Legia Warszawa finalizuje duży transfer. Jeszcze dziś testy medyczne Legia Warszawa finalizuje duży transfer. Jeszcze dziś testy medyczne EURO 2020: Jedenastka fazy grupowej według Petera Schmeichela. Zaskakująco znalazło się miejsce dla reprezentanta Polski EURO 2020: Jedenastka fazy grupowej według Petera Schmeichela. Zaskakująco znalazło się miejsce dla reprezentanta Polski Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Florentino Pérez: Nie czytałem listu Zidane'a, nie on go napisał Florentino Pérez: Nie czytałem listu Zidane'a, nie on go napisał Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy