Juventus nie kończy zakupów. Duży transfer w przyszłym tygodniu?!

Juventus nie kończy zakupów. Duży transfer w przyszłym tygodniu?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: VarskySports

Ezequiel Garay już w następnym tygodniu ma zostać piłkarzem Juventusu.

„VarskySports” podaje, że w Turynie spodziewają się pozyskania reprezentanta Argentyny w ciągu najbliższych dni. W ten sposób „Stara Dama” wzmocniłaby środek defensywy, którą osłabiło odejście Leonardo Bonucciego do Milanu.

30-latek kilka dni temu był bliski przeprowadzki do Moskwy, ale na powrót do Rosji nie zgodziła się jego żona, dlatego transfer do Spartaka został anulowany. Nie oznacza to jednak, że zostanie  w Hiszpanii.

„Nietoperze” są gotowe do sprzedania swojego podstawowego zawodnika z zeszłego sezonu, bowiem pozyskali właśnie Gabriela i Jeisona Murillo. Póki co nie wiadomo niestety, ile mogą zarobić na jego przejściu do Juventusu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy