Juventus nie odpuszcza. Dziś ważne spotkanie w sprawie pomocnika

Juventus nie odpuszcza. Dziś ważne spotkanie w sprawie pomocnika fot. malgosia janicka / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Gianluca Di Marzio

Massimiliano Allegri rozpoczął już treningi z zespołem, ale nadal naciska na Juventus w sprawie Manuela Locatellego, informuje Gianluca Di Marzio.

Część piłkarzy Juventusu rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu, ale Massimiliano Allegri wierzy, że kadra jest jeszcze niekompletna, i to nie ze względu na oczekiwanie na tych, którzy jeszcze odpoczywają po EURO 2020. Odkąd tylko taktyk ponownie związał się z turyńczykami, wiadome było, że jednym z jego priorytetów na rynku jest Manuel Locatelli.

Działacze „Starej Damy” pozostają w stałym kontakcie z przedstawicielami zawodnika i udało im się nawet osiągnąć porozumienie w kwestii warunków indywidualnej umowy. Teraz czeka ich jednak zadanie nieco trudniejsze - przekonanie do sprzedaży dyrekcji Sassuolo.

Kluby łączą dobre relacje, a „Neroverdi” również nie zamierzają zatrzymywać swojej gwiazdy na siłę, zdając sobie sprawę, że ta ma już wyższe ambicje. Problemem może się okazać jednak Arsenal, który stara się stawić czoła konkurencji.

Sam Locatelli wolałby pozostać we Włoszech i jako swój priorytet traktuje właśnie „Juve”. Gianluca Di Marzio informuje, że teraz piłka jest po stronie ekipy z Allianz Stadium, żeby ten fakt wykorzystać.

Piątek ma być istotnym dniem w całej sprawie, ponieważ właśnie wtedy zaplanowano spotkanie dyrektorów obu ekip. Juventus liczy, że będzie to milowy krok w kierunku finalizacji rozmów.

23-latek przebywa obecnie na urlopie, którzy przysługuje mu z racji wydłużonego udziałem w EURO 2020 sezonu. Jego przedstawiciele na bieżąco informują go jednak o rozwoju sytuacji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy