Juventus po hiszpańskiego lewego obrońcę

Juventus po hiszpańskiego lewego obrońcę fot. malgosia janicka / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Cadena Ser

Na celowniku Juventusu miał znaleźć się Jesús Vázquez, o czym informuje „Cadena Ser”.

Akademia Valencii od bardzo dawna słynie z dobrego szkolenia swoich piłkarzy. Z tego też powodu najwięksi europejscy potentaci często zwracają uwagę na młodych graczy związanych ze wspomnianym podmiotem.

W ostatnim czasie jeden z nich znalazł się na celowniku Juventusu. Jeśli wierzyć doniesieniom, w kręgu zainteresowań obecnych mistrzów Włoch jest obecnie Jesús Vázquez.

18-latek, który do tej pory występował głównie w trzecioligowych rezerwach ekipy ze Estadio Mestalla, ma na swoim koncie jeden mecz w pierwszej drużynie. Wspomniana sytuacja miała miejsce w grudniu, kiedy to Valencia mierzyła się z Terrassą w Pucharze Króla.

Wtedy to defensor zagrał 85. minut i pozostawił po sobie niezłe wrażenie. To tylko spotęgowało zainteresowanie jego usługami.

Umowa lewego obrońcy z „Nietoperzami” obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku i nie wiadomo, czy zostanie przedłużona. Włosi mają plan konkretny plan. Chcą zaczekać kilka miesięcy i przejąć Vázqueza w zimie przyszłego roku za darmo.

Juventus wydaje się dla 18-latka ciekawym miejscem w kontekście rozwoju. Władze chcą bowiem sukcesywnie odmładzać zespół, a jednym z miejsc na boisku, które ma paść ofiarą tejże rewolucji, jest właśnie formacja defensywna. Być może zatem Hiszpan znalazłby dla siebie miejsce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy