Juventus po wychowanka Milanu

Juventus po wychowanka Milanu fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: La Stampa

Jak poinformowała „La Stampa”, Juventus jest zainteresowany sprowadzeniem Bryana Cristante, ale mistrzowie Włoch będę musieli pokonać sporą konkurencję.

Cristante przebywa aktualnie w Atalancie na zasadzie półtorarocznego wypożyczenia z Benfiki. Środkowy pomocnik przeniósł się do włoskiego klubu zeszłej zimy, dlatego ten okres zakończy się już po aktualnym sezonie, ale jest już niemal pewne, że Włosi skorzystają z możliwości jego wykupienia za cztery miliony euro. W Bergamo 22-latek zanotował bardzo wiele dobrych występów i jest uważany za jednego z najciekawszych włoskich pomocników młodego pokolenia.

Z tego powodu wychowankiem AC Milan zainteresował się najlepszy w ostatnich latach włoski zespół, Juventus. Mistrzowie Włoch uważają Cristante za idealne wzmocnienie swojej drużyny przed przyszłym sezonem i są gotowi do zaoferowania za jego kartę zawodniczą 25 milionów euro.

W aktualnym sezonie Cristante potwierdza doskonałą dyspozycję, którą pokazywał już w poprzednich rozgrywkach. 22-letni zawodnik ma aktualnie dziesięć bramek i dwie asysty w 33 oficjalnych występach w barwach Atalanty.

Włoski pomocnik jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych nazwisk na włoskim rynku piłkarskim. O 22-latka zabiega także Inter Mediolan oraz kilka drużyn z Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy