Juventus pyta o Jana Hurtado

Juventus pyta o Jana Hurtado
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Radio La Red

Juventus przejawia zainteresowanie Janem Hurtado. Informacje potwierdził agent piłkarza.

W ostatnich dniach mówiło się o tym, że działacze Juventusu będą rozglądać się za nowym napastnikiem, który z marszu da drużynie jakość. W tym miejscu można wymienić między innymi kandydaturę Arkadiusza Milika oraz Mauro Icardiego. 

Okazuje się jednak, że władze nie chcą też zapominać o przyszłości. Z tego względu na celowniku miał znaleźć się Jan Hurtado. O zainteresowaniu poinformował agent piłkarza, Rodolfo Baque.

- To prawda, że interesują się nim różne kluby. Były zapytania z wielu ekip. Swego czasu pojawił się też skaut Juventusu, który o niego mocno wypytywał. Zobaczymy, co będzie. Na razie skupia się na grze dla Boca Juniors — dodał.

Hurtado rozegrał w tym sezonie 14 meczów. W tym czasie strzelił gola i zanotował asystę.

Kontrakt wiąże Wenezuelczyka z Boca Juniors do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy