Juventus: Rugani jednak w LaLidze? Decydujące rozmowy

Juventus: Rugani jednak w LaLidze? Decydujące rozmowy fot. ph.FAB Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Daniele Rugani może trafić ostatecznie do Valencii tuż przed zamknięciem letniego okna transferowego - poinformował Gianluca Di Marzio.

Środkowy obrońca nie widnieje w planach Andrei Pirlo na rozpoczęty sezon i już w poprzednich rozgrywkach nie mógł liczyć na regularne występy w Juventusie.

Z tego też powodu 26-letni zawodnik rozgląda się od dłuższego czasu za nowym pracodawcą. W minionych miesiącach oraz tygodniach najwięcej mówiło się o jego możliwej przeprowadzce do Premier League, gdzie w ostatnim czasie gotowość do zatrudnienia sześciokrotnego reprezentanta Włoch wyrazili przedstawiciele Leeds United, West Hamu United oraz Newcastle United.

Teraz Gianluca Di Marzio uważa, że przed Danielem Ruganim otworzyła się nowa poważna opcja w postaci transferu do Valencii.

Przedstawiciele popularnych „Nietoperzy” przesłali „Starej Damie” propozycję wypożyczenia ich defensora. Zespół z Turynu nie wyraził jednak chęci do jej zaakceptowania, ponieważ wolałby definitywne zakończyć współpracę z defensorem.

Mimo to klub z LaLigi nie traci nadziei na wypracowanie zadowalającego porozumienia i we wtorek ma odbyć decydujące rozmowy z Juventusem w sprawie ewentualnego zakontraktowania 26-latka, który mógłby liczyć na pewne miejsce w składzie hiszpańskiej drużyny, w której to bardzo przeciętnie prezentują się Mouctar Diakhaby, Hugo Guillamón, Gabriel Paulista i Eliaquim Mangala.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy