Juventus sięgnie po zawodnika Chelsea? Doszło do pierwszego kontaktu

Juventus sięgnie po zawodnika Chelsea? Doszło do pierwszego kontaktu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato.com

Christian Pulišić znalazł się w orbicie zainteresowań Juventusu. Działacze tego klubu zdążyli już nawiązać kontakt z otoczeniem zawodnika - twierdzi CalcioMercato.com.

Christian Pulišić po obiecującym okresie w barwach Borussii Dortmund zapracował sobie na przenosiny do Chelsea. Anglicy kupili tego zawodnika w styczniu 2019 roku za 64 miliony euro.

Choć z przybyciem Amerykanina wiązano spore nadzieje, to do tej pory nie był on w stanie pokazać pełni swojego potencjału.

Miał on wprawdzie na Stamford Bridge pozytywne momenty, ale obecnie nie należy on raczej do zawodników pierwszego składu. W związku z tym mówi się o jego potencjalnym transferze.

Gdzie mógłby zatem trafić 24-latek? Okazuje się, że od jakiegoś czasu chęć pozyskania go deklaruje Juventus. Co więcej, działacze tego klubu mieli już dokonywać pierwszego rozeznania w tej sprawie.

Według informacji podawanych przez CalcioMercato.com doszło do kontaktu z agentami zawodnika w kwestii wybadania jego podejścia. Udało się ustalić, że wraz z końcem sezonu Pulišić chciałby spróbować nowych wyzwań.

Tu właśnie pojawia się Juventus, który jednak musiałby wydać na skrzydłowego sporo pieniędzy, bo Chelsea na pewno nie puści go za mniej, niż 35 milionów euro.

Od początku swojego pobytu w barwach zespołu z Premier League 24-latek rozegrał łącznie 123 mecze, a jego dorobek to 25 goli oraz 19 asyst. Umowa wiąże byłego zawodnika Borussii Dortmund z Chelsea do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Theo Hernández wyceniony. Trzeba słono zapłacić Theo Hernández wyceniony. Trzeba słono zapłacić Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy