Juventus sięgnie po zawodnika Chelsea? Doszło do pierwszego kontaktu

Juventus sięgnie po zawodnika Chelsea? Doszło do pierwszego kontaktu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato.com

Christian Pulišić znalazł się w orbicie zainteresowań Juventusu. Działacze tego klubu zdążyli już nawiązać kontakt z otoczeniem zawodnika - twierdzi CalcioMercato.com.

Christian Pulišić po obiecującym okresie w barwach Borussii Dortmund zapracował sobie na przenosiny do Chelsea. Anglicy kupili tego zawodnika w styczniu 2019 roku za 64 miliony euro.

Choć z przybyciem Amerykanina wiązano spore nadzieje, to do tej pory nie był on w stanie pokazać pełni swojego potencjału.

Miał on wprawdzie na Stamford Bridge pozytywne momenty, ale obecnie nie należy on raczej do zawodników pierwszego składu. W związku z tym mówi się o jego potencjalnym transferze.

Gdzie mógłby zatem trafić 24-latek? Okazuje się, że od jakiegoś czasu chęć pozyskania go deklaruje Juventus. Co więcej, działacze tego klubu mieli już dokonywać pierwszego rozeznania w tej sprawie.

Według informacji podawanych przez CalcioMercato.com doszło do kontaktu z agentami zawodnika w kwestii wybadania jego podejścia. Udało się ustalić, że wraz z końcem sezonu Pulišić chciałby spróbować nowych wyzwań.

Tu właśnie pojawia się Juventus, który jednak musiałby wydać na skrzydłowego sporo pieniędzy, bo Chelsea na pewno nie puści go za mniej, niż 35 milionów euro.

Od początku swojego pobytu w barwach zespołu z Premier League 24-latek rozegrał łącznie 123 mecze, a jego dorobek to 25 goli oraz 19 asyst. Umowa wiąże byłego zawodnika Borussii Dortmund z Chelsea do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy