Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę

Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano I L'Equipe

Fabrizio Romano i „L’Equipe” piszą o zbliżającej się wymianie z udziałem Layvina Kurzawy oraz Mattii De Sciglio.

Juventus i Paris Saint-Germain pracują nad osiągnięciem porozumienia dotyczącego wymiany zawodników od kilku dni. Szanse na jej przeprowadzenie są bardzo duże i transakcja może zostać wkrótce sfinalizowana. W obu przypadkach chodzi o transfery definitywne.

Jest to o tyle ciekawe, że Kurzawa, którego umowa z PSG wygasa 30 czerwca, niedawno dogadał się już w sprawie wolnego transferu po zakończeniu sezonu z Arsenalem. Taką informację podali m.in. dziennikarze „France Football”. Teraz „L’Equipe” pisze, że mimo to 27-letni lewy obrońca wykasuje zainteresowanie przeprowadzką do Turynu.

Kurzawa przebywa w Paryżu od 2015 roku, kiedy to trafił do stolicy Francji z AS Monaco. W koszulce PSG rozegrał w sumie 114 spotkań. W obecnym sezonie zanotował 14 występów.

Mogący być wykorzystywany na obu bokach defensywy De Sciglio zasilił szeregi Juventusu w 2017 roku. Jeśli chodzi o aktualne rozgrywki, wybiegał na murawy dziewięć razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Adrian Mierzejewski z głosem rozsądku po meczu Polski z Czechami Adrian Mierzejewski z głosem rozsądku po meczu Polski z Czechami Lech Poznań: Afonso Sousa rewelacyjny w młodzieżówce Portugalii. „Jakim cudem wysłali tego gościa do Polski?!” [WIDEO] Lech Poznań: Afonso Sousa rewelacyjny w młodzieżówce Portugalii. „Jakim cudem wysłali tego gościa do Polski?!” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy