Juventus ukarał Westona McKennie'ego, Paulo Dybalę i Arthura [OFICJALNIE]

Juventus ukarał Westona McKennie'ego, Paulo Dybalę i Arthura [OFICJALNIE] fot. Juventus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Juventus I Fabrizio Romano

Weston McKennie, Paulo Dybala i Arthur nie zagrają w najbliższym meczu Juventusu z Torino.

Włoskie media już wcześniej pisały o wybryku tego pierwszego, który w trakcie przerwy na spotkania reprezentacji zorganizował imprezę dla około dziesięciu osób. Udział w niej wzięli również Dybala i Arthur.

McKennie złamał włoskie obostrzenia wynikające z pandemii koronawirusa. Przepisy zabraniają spotkań w godzinach 22:00-05:00, w dodatku w takim gronie. Policja, która zjawiła się na miejscu, ukarała wszystkie osoby mandatami w wysokości 400 euro. Teraz do całej sprawy odniósł się Juventus, a dokładniej rzecz ujmując, Andrea Pirlo.

Opiekun turyńskiej drużyny potwierdził, że cała trójka nie zagra w sobotnich derbach z Torino. Zawodnicy zostali tymczasowo zawieszeni. Fabrizio Romano dodaje, że zapłacą oni również kary finansowe.

Początek sobotnich derbów Turynu o 18:00. Mający na koncie 55 punkty Juventus traci obecnie 10 „oczek” do Interu.

Juventus osłabiony przed derbami Turynu. Dwóch stoperów zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy