Juventus walczy po afrykański talent. Poważna konkurencja!

Juventus walczy po afrykański talent. Poważna konkurencja!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Juventus zamierza powalczyć o pomocnika Atalanty, Francka Kessié, i już szykuje ofertę.

Dyrektor sportowy "Bianconerich", Giuseppe Marotta, wielokrotnie zapowiadał, że nie zamierza przeprowadzać zimą transferów o ile nie będzie to konieczne. Może jednak wykorzystać styczniowe okno transferowe w celu zakontraktowania przyszłościowego gracza. Kimś takim ma być pomocnik "Orobicich", Franck Kessié.

Pochodzący z Wybrzeża Kości Słoniowej piłkarz pokazał się z dobrej strony na wypożyczeniu w Cesenie, dlatego dostał swoją szansę w drużynie Atalanty. Jak na razie zalicza świetny start w Serie A i 19-latek zdobył już cztery bramki w czterech meczach, dokładając do tego kolejnego gola w Pucharze Włoch. Dobra forma przyciąga uwagę największych, dlatego też "Stara Dama" musi działać szybko.

Kilka dni temu "Calcio Mercato" informowało, że wstępne porozumienie w sprawie piłkarza osiągnęło Napoli, lecz nie oznacza to, że "Juve" zrezygnowało ze starań. "La Gazzetta dello Sport" podaje, że mistrzowie Włoch przygotowują ofertę w wysokości dziesięciu milionów euro, która ma przekonać Atalantę. Usługami Iworyjczyka zainteresowane są także Arsenal, Chelsea oraz oba kluby z Manchesteru.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy