Juventus wygrał rywalizację o napastnika

Juventus wygrał rywalizację o napastnika
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Calciomercato

Jak donoszą włoskie media, Juventus zagwarantował sobie pozyskanie Lucasa Gomesa.

Zaledwie 15-letni napastnik obecnie jest zawodnikiem Malmö. Czołowe europejskie kluby już od pewnego czasu miały go na celownikach. Wśród nich był m.in. Manchester United. Zdaniem włoskich dziennikarzy najskuteczniejsi okazali się jednak działacze Juventusu.

Mający brazylijskie i portugalskie korzenie młody zawodnik już wcześniej trenował z juniorskimi zespołami „Starej Damy”. W ostatnich dniach z kolei przebywał w Turynie w celu przejścia testów medycznych. Sprawa jest w zasadzie przesądzona i mistrzowie Włoch mogą cieszyć się, iż pozostawili w pokonanym polu gigantów Premier League.

Z racji tego, że Gomes ma tylko 15 lat, wciąż nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie przeniesie się do Włoch. Wiele wskazuje na to, że kilkanaście najbliższych miesięcy spędzi on w aktualnym klubie.

Warto dodać, że atakujący, który wychował się w Szwecji, kilka tygodni temu zadebiutował w reprezentacji Portugalii U-15.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy