Juventus wykorzysta problemy Manchesteru City? Może podebrać im jednego z piłkarzy

Juventus wykorzysta problemy Manchesteru City? Może podebrać im jednego z piłkarzy
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tuttosport

Juventus planuje podjąć próbę pozyskania Gabriela Jesusa z Manchesteru City - uważa „Tuttosport”.

Wspomniane źródło przekonuje, że Maurizio Sarri jest wielkim zwolennikiem talentu Brazylijczyka i chciałby od początku nowego sezonu mieć go w prowadzonym przez siebie zespole.

Z tego też powodu przedstawiciele „Starej Damy” zamierzają wykorzystać prawdopodobną absencję aktualnego mistrza Anglii w kolejnej edycji Ligi Mistrzów do sprowadzenia 22-letniego zawodnika, który w takim przypadku miałby nie przejawiać chęci do kontynuowania kariery w szeregach ekipy z Etihad Stadium.

Gabriel Jesus jest związany z „The Citizens” do końca czerwca 2023 roku i dlatego nic nie wskazuje na to, aby władze klubu miałyby zgodzić się na jego sprzedaż po promocyjnej cenie. Z kolei to oznacza, że jeżeli Włosi rzeczywiście podejmą starania o pozyskanie środkowego napastnika, to będą musieli wyłożyć na niego przynajmniej około 70 milionów euro.

Wielokrotny reprezentant „Canarinhos” strzelił szesnaście bramek oraz zanotował dziewięć asyst w 34 rozegranych meczach w tym sezonie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Chelsea pracuje nad transferami Coutinho i Tellesa Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Serie A: Agenci w 2019 roku zarobili 187,8 miliona euro na prowizjach transferowych. Juventus dał im najwięcej! Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy