Juventus wyprzedzi Barcelonę z transferem napastnika?

Juventus wyprzedzi Barcelonę z transferem napastnika?
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Domenico Berardi może zostać nowym zawodnikiem Juventusu w styczniu 2016 roku.

Włodarze „Starej Damy” mają możliwość wykupu Berardiego po zakończeniu obecnego sezonu za 18 milionów euro, a w 2017 roku za 25 milionów. Sytuacja skomplikowała się jednak w momencie, gdy zainteresowanie usługami 21-latka wyrazili przedstawiciele Barcelony.

W przypadku takiego obrotu spraw, działacze Juventusu będą się starać zakontraktować utalentowanego napastnika już w styczniu 2016 roku. Planują oni wyłożyć na stół 20 milionów euro plus kartę zawodniczą Simone Zazy, który opuścił Sassuolo w lecie, ale nie może wywalczyć sobie stałego miejsca w wyjściowej jedenastce klubu z Turynu.

Domenico Berardi przyszedł na świat 1 sierpnia 1994 roku w Cariati. Jest wychowankiem US Sassuolo, w którego barwach debiutował w 2012 roku i do tej pory zdołał zdobyć aż 42 gole w 99 występach. Napastnik ten jest również młodzieżowym reprezentantem Włoch.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy