Juventus z nową ofertą za napastnika. 22 miliony euro na stole

Juventus z nową ofertą za napastnika. 22 miliony euro na stole
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Juventus nie składa broni w sprawie kupna atakującego. Klub złożył właśnie nową propozycję za Gianlucę Scamaccę - podaje „La Gazetta dello Sport”.

Andrea Pirlo niemal od początku sezonu nalega na angaż nowego napastnika. Pierwotnie wydawało się, że „Stara Dama” sięgnie po kogoś z dwójki Moise Kean-Fernando Llorente, ale finalnie tak się nie stało.

Od tego czasu przewinęło się kilka nazwisk, w tym Gianluca Scamacca. 22-latek spełnia kryteria wyznaczone przez włoskiego szkoleniowca. Ma spory potencjał, jest wysoki i perspektywiczny.

Do tej pory problemem były jednak wymagania finansowe Sassuolo, które żądało za swojego gracza 25-30 milionów euro. Juventus nie był przekonany, co do słuszności wydawania tak dużych pieniędzy na kupno atakującego mającego przed sobą rolę zmiennika.

W związku z tym pojawiły się spekulacje, jakoby mistrz Włoch postanowił zmienić pozycję Dejanowi Kulusevskiemu, a plany wzmocnienia siły ataku odłożyć na potem. Finalnie, mimo wszystko, klub zdecydował się przeprowadzić jeszcze jedną próbę pozyskania Scamacki.

Jak donosi „La Gazzetta dello Sport”, Fabio Paratici zaoferowali „Neroverdim” wypożyczenie z opcją kupna o wartości 22 milionów euro. Kwota ta została zaakceptowana, lecz obecny pracodawca Włocha chciały zmienić zapis w umowie na obowiązkiem przeprowadzenia transferu definitywnego. To proponuje mu Parma, ale jej oferta jest zdecydowanie niższa.

Zważywszy na powyższe informacje, wydaje się, że w końcówce okna „Stara Dama” powalczy o autora sześciu trafień i asysty w koszulce Genoi, do której jest obecnie wypożyczony.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy