Juventus zainteresowany Petriciem
2008-03-27 10:55:44; Aktualizacja: 17 lat temu
Włoski klub Juventus Turyn, chciałby widzieć w swoim zespole 27-letniego piłkarza Borussi Dortmund - Mladena Petricia.<br><br>Chorwat, który przed sezonem występował w szwajcarskim FC Basel, w obecnych rozg(...)
Chorwat, który przed sezonem występował w szwajcarskim FC Basel, w obecnych rozgrywkach zdołał strzelić 12 goli dla BVB i jest najskuteczniejszym graczem w zespole.
Sam zainteresowany zdradza, iż jeżeli zostanie zaproponowana mu bardzo dobra oferta, na pewno trudno będzie mu ją odrzucić. Na razie mówi się o 20 - 25 mln. euro. za transfer piłkarza do Włoch.
Włoscy skauci obserwowali w sobotę spotkanie niemieckiej Bundesligi pomiędzy Borussią Dortmund a Karlsruhe. Byli oczarowani grą chorwackiego pomocnika. Petrić swoją świetną grę w tym meczu udokumentował zdobyciem gola.


![Wyjaśniona przyszłość Filipe Luísa. Rzutem na taśmę [OFICJALNIE]](img/photos/105728/170x113/filipe-luis.jpg)

![Claude Puel po czterech latach wraca na ławkę. Misja ratunkowa dla klubu Ligue 1 [OFICJALNIE]](img/photos/82925/170x113/claude-puel.jpg)





![Wyjaśniona przyszłość Filipe Luísa. Rzutem na taśmę [OFICJALNIE]](img/photos/105728/90x60/filipe-luis.jpg)

![Claude Puel po czterech latach wraca na ławkę. Misja ratunkowa dla klubu Ligue 1 [OFICJALNIE]](img/photos/82925/90x60/claude-puel.jpg)








