Kadra Argentyny. Pierwsze powołania Bauzy!
2016-08-13 12:42:48; Aktualizacja: 9 lat temu
Edgardo Bauza rozesłał swoje pierwsze powołania.
Nowy selekcjoner Argentyny ogłosił skład kadry, która zmierzy się w najbliższych meczach w ramach eliminacji do najbliższego mundialu w Rosji. Wicemistrzowie świata 1 września zmierzą się z Urugwajem, natomiast 6 września czeka ich pojedynek z Wenezuelą.
W składzie znalazł się Lionel Messi, który wczoraj ogłosił swój powrót. Nie ma natomiast Gonzalo Higuaina, który został obarczony klęską "Albicelestes" w finale Copa America. Znalazło się jednak miejsce dla Paulo Dybali, pomijanego przez Gerardo Martino.








![Bez fajerwerków, ale zwycięzcy. Real Madryt w kolejnej rundzie Pucharu Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/113696/170x113/madryt.jpg)







![Bez fajerwerków, ale zwycięzcy. Real Madryt w kolejnej rundzie Pucharu Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/113696/90x60/madryt.jpg)



