Kai Havertz na razie tylko wyklucza kierunek transferu. „Tam nie zagram!”

Kai Havertz na razie tylko wyklucza kierunek transferu. „Tam nie zagram!” fot. Kai Havertz I Instagram
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport1.de

Kai Havertz nie wyraził zainteresowania ewentualnymi przenosinami do Serie A lub Ligue 1 - poinformował Florian Plettenberg ze Sport1.de.

Reprezentant Niemiec za sprawą znakomitej dyspozycji prezentowanej w barwach Bayeru Leverkusen znalazł się na celowniku czołowych europejskich klubów.

Spośród  nich już kilka może porzucić swoje marzenia o możliwości sprowadzenie 20-letniego zawodnika, ponieważ ten miał podobno nie wyrazić zainteresowania jakąkolwiek ofertą otrzymaną ze strony ekip rywalizujących na poziomie Serie A i Ligue 1.

Tym samym należy przypuszczać, że Juventus czy Paris Saint-Germain stoją na straconej pozycji w walce o jego względy z takimi markami jak Bayern Monachium, Borussia Dortmund, Real Madryt, FC Barcelona, Manchester City, Liverpool, Chelsea, Manchester United oraz Arsenal.

Każdy z tych klubów musi się także liczyć z faktem, że dotychczasowy pracodawca ofensywnego pomocnika oczekuje za niego oferty opiewającej na minimum 100 milionów euro.

Havertz rozegrał osiem spotkań w trwającym sezonie, w których strzelił trzy bramki oraz zanotował jedną asystę i jest formalnie związany z ekipą z BayAreny do końca czerwca 2022 roku.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy