Kaka zastąpi Ganso?

Kaka zastąpi Ganso?
Tomasz Gadaj
Tomasz Gadaj
Źródło: Sambafoot

Trener Santosu, Muricy Ramalho, przyznał, że jego klub monitoruje sytuację Kaki w Realu Madryt.

30-latek znajduje się na wylocie z Estadio Santiago Bernabeu. Reprezentant Brazylii od momentu przybycia do Madrytu w 2009 roku prześladowany jest przez kontuzje i nie może nawiązać do formy z czasów gry w Milanie, gdy wybrany został najlepszym piłkarzem świata.

Pomimo tego, Santos rozważa możliwość sprowadzenia Kaki do ojczyzny jako następcy Ganso, sprzedanego niedawno do Sao Paulo.

- Kto by przypuszczał, że Sao Paulo wyłoży takie pieniądze [9 milionów euro] za Ganso? Wszystko jest możliwe. - powiedział Ramalho.

Ośmiokrotni mistrzowie brazylijskiej Serie A łączeni są także z transferami swoich wychowanków: Robinho oraz Diego.


- Kaka jest jedną z opcji, podobnie jak Diego i Robinho. To są trzej ważni gracze. Tak jak powiedziałem, wszystko może się zdarzyć. To nie tylko kwestia finansów. Musimy rozważyć wszystkie aspekty i działać szybko. Chcemy wspierać graczy naszej kadry, ale byłby dobrze sprowadzić piłkarzy, którzy mogą dać coś nowego zespołowi. - skomentował szkoleniowiec „Peixe„.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy