Kaka zastąpi Ganso?

Kaka zastąpi Ganso?
Tomasz Gadaj
Tomasz Gadaj
Źródło: Sambafoot

Trener Santosu, Muricy Ramalho, przyznał, że jego klub monitoruje sytuację Kaki w Realu Madryt.

30-latek znajduje się na wylocie z Estadio Santiago Bernabeu. Reprezentant Brazylii od momentu przybycia do Madrytu w 2009 roku prześladowany jest przez kontuzje i nie może nawiązać do formy z czasów gry w Milanie, gdy wybrany został najlepszym piłkarzem świata.

Pomimo tego, Santos rozważa możliwość sprowadzenia Kaki do ojczyzny jako następcy Ganso, sprzedanego niedawno do Sao Paulo.

- Kto by przypuszczał, że Sao Paulo wyłoży takie pieniądze [9 milionów euro] za Ganso? Wszystko jest możliwe. - powiedział Ramalho.

Ośmiokrotni mistrzowie brazylijskiej Serie A łączeni są także z transferami swoich wychowanków: Robinho oraz Diego.


- Kaka jest jedną z opcji, podobnie jak Diego i Robinho. To są trzej ważni gracze. Tak jak powiedziałem, wszystko może się zdarzyć. To nie tylko kwestia finansów. Musimy rozważyć wszystkie aspekty i działać szybko. Chcemy wspierać graczy naszej kadry, ale byłby dobrze sprowadzić piłkarzy, którzy mogą dać coś nowego zespołowi. - skomentował szkoleniowiec „Peixe„.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy