Kalou na celowniku Romy

Kalou na celowniku Romy
Redakcja
Redakcja
Źródło: L'Equipe

Salomon Kalou może zmienić klub. Iworyjczykiem interesuje się AS Roma.

28-letni Kalou jest w obecnym sezonie wiodącą postacią Lille. Były napastnik Chelsea FC zagrał w 37. meczach Ligue 1, w których strzelił czternaście bramek i dzięki wyśmienitej postawie Kalou, podopieczni Renego Girarda, na kolejkę przed końcem, zajmują trzecie miejsce w tabeli. To umożliwi zespołowi na grę w eliminacjach Ligi Mistrzów.

To nie umknęło szkoleniowcowi Romy, Rudiemu Garcii, który chętnie ściągnąłby Kalou do swojego zespołu. Swoje zrobił również tutaj Gervinho. Rodak zawodnika Lille odgrywa w Romie znaczącą rolę i Garcia ma nadzieję, że podobnie mogłoby być z Kalou.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy