Kamil Grosicki ładnie pożegnał Josué

2024-05-15 15:27:18; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Kamil Grosicki ładnie pożegnał Josué Fot. Szymon Gorski / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek Źródło: Josué [Instagram]

Kamil Grosicki w ładny sposób zareagował na wiadomość Josué potwierdzającą jego odejście z Legii Warszawa.

We wtorek Josué opublikował na Instagramie wideo, żegnając się z kibicami Legii Warszawa. To już pewne, że wygasający 30 czerwca kontrakt Portugalczyka nie zostanie przedłużony.

- To był zaszczyt, grać w tym klubie. Jestem zadowolony z tej historii, ale nie do końca, bo nie zdobyłem mistrzostwa. Myślę jednak, że ja i wy, kibice, stworzyliśmy dobre relacje i nigdy tego nie zapomnę. Ode mnie i od mojej rodziny przesyłam uściski, wielki szacunek, wiele miłości i jeszcze raz dziękuję za wsparcie - powiedział między innymi kapitan Legii, który trafił do niej w 2021 roku.

Pod filmikiem opublikowanym przez 33-latka pojawiło się ponad 1000 komentarzy. W wielu przypadkach kibice dziękują mu za grę w barwach stołecznej ekipy.

„Dziękuję, szefie” - napisał Arkadiusz Wrzosek, zawodnik KSW, który jest zagorzałym sympatykiem Legii.

„Dziękuję za wszystko. To była przyjemność oglądać cię na boisku i to była przyjemność poznać cię poza nim. Wszystkiego najlepszego” - pożegnał Portugalczyka Łukasz Jurkowski.

„Najpierw jako przeciwnik, później jako kolega z drużyny. Dziękuję za wszystko” - przekazał Steve Kapuadi.

Nie brakuje reakcji od Juergena Elitima, Ernesta Muçiego czy André Martinsa.

Komentarz zostawił również Kamil Grosicki z Pogoni Szczecin.

„To była przyjemność rywalizować z tobą na boisku. Życzę ci i twojej rodzinie wszystkiego najlepszego” - napisał zawodnik „Dumy Pomorza”.

W poprzednim sezonie Josué i „Grosik” zostali uhonorowani ekstraklasowymi nagrodami. Pierwszy z nich otrzymał wyróżnienie dla najlepszego pomocnika, a drugi dla najlepszego piłkarza w lidze.