Kamil Kuzera po czwartym zwycięstwie z rzędu w Kielcach

Kamil Kuzera po czwartym zwycięstwie z rzędu w Kielcach fot. Lukasz Laskowski / PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Trener Kamil Kuzera wypowiedział się po wygranym spotkaniu Korony Kielce z Radomiakiem Radom (2:1).

„Żółto-Czerwoni” celowali w tej kolejce w opuszczenie strefy spadkowej w Ekstraklasie. Zrealizowanie tego planu wymagało od gospodarzy meczu z Radomiakiem Radom odniesienia zwycięstwa w lokalnych derbach.

Kielczanie nie rozpoczęli najlepiej realizacji tego planu, ponieważ już w pierwszych minutach stracili gola. Na późniejszym etapie rywalizacji zdołali jednak przechylić szalę na swoją korzyść.

W ten sposób Korona pokonała nie tylko bliskiego z geograficznego punktu widzenia rywala i wydostała się ze strefy spadkowej, ale też zanotowała czwartą z rzędu wygraną na własnym terenie.

- Gdzieś tam sobie myślałem przed meczem, że wygrana byłaby dla mnie najlepszym urodzinowym prezentem. Cieszę się, że zorganizowałem najlepszą imprezę w ostatnim czasie w Kielcach na ponad dziesięć tysięcy osób - zaczął trener Kamil Kuzera, świętujący 40. urodziny.

- Początek spotkania nie był najlepszy w naszym wykonaniu. Próbowaliśmy jednak grać piłkę na tym trudnym boisku. Tworzyliśmy i kreowaliśmy sytuacje. Prawdę rzecz mówiąc, mogliśmy szybciej zamknąć ten mecz. Murawa była, jaka była, ale cieszę się, że mój zespół próbował i grał na nim w piłkę. Z dobrej strony pokazali się też zmiennicy, którzy są dla nas wartością dodatnią - kontynuował szkoleniowiec

- Ciężko pracujemy nad zdobywaniem punktów. Nie przychodzą one łatwo, ale z meczu na mecz, z treningu na trening, drużyna robi postęp. Dziękuje jej i gratuluje wygranej - zakończył opiekun Korony Kielce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy