Kamil Kuzera po rozgromieniu Radomiaka Radom. „Twardo zostajemy na ziemi”

Kamil Kuzera po rozgromieniu Radomiaka Radom. „Twardo zostajemy na ziemi” fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Trener Kamil Kuzera wypowiedział się na temat odniesienie okazałego zwycięstwa przez Koronę Kielce z Radomiakiem Radom (4:0).

Piątkowa rywalizacja na poziomie Ekstraklasy rozpoczęła się od „Świętej Wojny”, czyli spotkania sąsiadujących ze sobą w regionie Korony z Radomiakiem.

Gospodarze przystępowali do niego z nożem na gardle, ponieważ potrzebowali punktów, jak ryba wody, by utrzymać się w Ekstraklasie. Z kolei goście pragnęli wykonać znaczący krok w kierunku utrzymania się w elicie.

Swoje przedmeczowe założenie zrealizowali kielczanie i w ten sposób ponownie wychylili się ze strefy spadkowej kosztem Puszczy Niepołomice.

- Zagraliśmy tak, jak sobie życzyliśmy, z poświęceniem oraz pasją. To było dla nas najważniejsze, żeby to wszystko i przede wszystkim odwaga wróciły do drużyny - zaczął.

- Cały zespół ciężko pracował na ten rezultat. Zawsze docenia się asystentów oraz strzelców, ale jako całość daliśmy dziś radę. Było skupienie i determinacja i co najważniejsze odnieśliśmy zwycięstwo. Twardo zostajemy jednak na ziemi, bo za tydzień mamy kolejny bardzo ważny mecz i po nim następnie ciężkie - dodał.

- Rozmawialiśmy ostatnio, że potrzebna nam jest dziecięca pasja, którą mieliśmy, gdy byliśmy mali i biegaliśmy po boiska. Wtedy towarzyszyła nam radość i pasja. To pokazaliśmy - zakończył.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy