Kamiński zabrał głos na temat powrotu Glika

Kamiński zabrał głos na temat powrotu Glika
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Marcin Kamiński

Marcin Kamiński zamieścił na swoim profilu na Facebooku wpis, w którym odniósł się do swojej sytuacji po powrocie do kadry Kamila Glika.

Ostatnie dni musiały być prawdziwą sinusoidą emocji dla Marcina Kamińskiego. Po tym, jak Mistrzostwa Świata w Rosji z udziałem Kamila Glika stanęły pod znakiem zapytania ze względu na jego kontuzję, to właśnie piłkarz Stuttgartu miał go zastąpić. Wychowanek Lecha Poznań został na zgrupowaniu kadry, nadal ciężko trenował, gdy świat ujrzała informacja o tym, że Glik może pojechać do Rosji.

Cała Polska i środowisko piłkarskie ucieszyło się, bo w pewnym momencie obrońcy AS Monaco nie dawano już żadnych szans na wyjazd. Ostatecznie filar reprezentacji Polski do Rosji pojedzie i może zagrać w trzecim spotkaniu fazy grupowej z Japonią. Szczęście Glika, przekreśliło marzenia Kamińskiego, do czego zawodnik Stuttgartu się teraz odniósł.

Post z profilu Marcina Kamińskiego (pisownia oryginalna):

„Emocje jeszcze nie opadły. Każdy dzień spędzony z Tą Drużyną, z Orłem na piersi, to dla mnie ogromna duma i zaszczyt. Dziękuję wszystkim Kolegom z zespołu, Sztabowi i Kibicom za wsparcie, jakie czułem podczas tego niełatwego dla mnie okresu. Od wczoraj otrzymałem bardzo dużo wiadomości z ciepłymi słowami - Dzięki, że jesteście! 

A mojej wspaniałej Rodzinie, a w szczególności mojej Żonie, dziękuję za wszystko.

Życzę całej reprezentacji wspaniałego turnieju. Wiem, że tę Drużynę stać na wiele! Moje marzenia muszę odłożyć na przyszłość. Reprezentowanie kraju to coś wyjątkowego”. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy