Kamiński zostanie w Lechu? Odrzucił świetną ofertę!

Kamiński zostanie w Lechu? Odrzucił świetną ofertę!
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Sport.pl

Marcin Kamiński odrzucił propozycję z NEC Nijmegen - informuje "Sport.pl".

23-letni stoper "Kolejorza" otrzymał w trwającym oknie transferowym dwie oferty - z Nijmegen oraz z Chicago Fire. Holendrzy zaproponowali mu jednak niższą pensję niż ta, którą obecnie otrzymuje w Poznaniu. To właśnie kwestie finansowe sprawiły, że Kamiński postanowił zrezygnować z transferu, pomimo że w klubie z Eredivisie występuje jego bliski przyjaciel Wojciech Golla.

Kontrakt defensora z Lechem wygasa wraz z końcem sezonu. Na razie wstrzymał on negocjacje na temat jego przedłużenia. Piłkarz nie wyklucza jednak wyjazdu za granicę, ale chce dokładnie przeanalizować wszystkie możliwości.

- Nie rozmawiam z klubem na ten temat, ale zostawię dla siebie dlaczego podjąłem taką decyzję. Na razie zatrzymaliśmy negocjacje - stwierdził Kamiński.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy