Kanoute wierny Sevilli?

Kanoute wierny Sevilli?
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.eurosport.com

FC Barcelona szuka ewentualnego następcę na wypadek odejścia Samuela Eto'o. Gdyby Kameruńczyk opuścił kataloński klub, jego następcą mógłby stać się Frederic Kanoute, Malijczyk, lider kasyfikacji na najlepsze(...)

FC Barcelona szuka ewentualnego następcę na wypadek odejścia Samuela Eto'o. Gdyby Kameruńczyk opuścił kataloński klub, jego następcą mógłby stać się Frederic Kanoute, Malijczyk, lider kasyfikacji na najlepszego strzelca Primiera Division.

Podobno Barca jest w stanie wydać za piłkarza 25 mln euro.

" Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę grać dla takiego klubu jak Sevilla. Nic nie słyszałem o ofercie z Barcelony. Chcę zostać tutaj i walczyć o najwyższe cele." - powiedział Kanoute, o którego od jakiegoś czasu zabiega także Juventus Turyn, lider Serie B.
Więcej na temat: Hiszpania

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy