Kapustka odejdzie z Leicester City na zasadzie wolnego transferu?!

Kapustka odejdzie z Leicester City na zasadzie wolnego transferu?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Przegląd Sportowy

Bartosz Kapustka udzielił "Przeglądowi Sportowemu" wywiadu, w którym wypowiedział się między innymi na temat swojej przyszłości.

23-latek trafił do Leicester City latem 2016 roku po bardzo dobrym występie na Mistrzostwach Europy we Francji. W nowych barwach nie udało mu się jednak zabłysnąć i był wypożyczany kolejno do Freiburga i Oud-Heverlee Leuven.

Wydaje się, że w lecie definitywnie zmieni miejsce pracy. Jak sam przyznaje, być może w lipcu stanie się wolnym zawodnikiem.

- Możliwe, że w lecie rozwiąże swój kontrakt. To będzie na rękę nie tylko mnie, ale również klubowi. Wszyscy będą bowiem szukać oszczędności w tym trudnym okresie - twierdzi Polak.

Kapustka odniósł się także do zimowego okna transferowego. Jak sam przyznał, otrzymał wówczas ofertę z Ekstraklasy.

- Rzeczywiście miałem propozycje. Przede wszystkim chodziło o ewentualne wypożyczenie. Zgłosiła się też po mnie Legia. W tym przypadku zabrakło nam czasu, by dopiąć szczegóły tego ruchu - dodaje skrzydłowy.

Kapustka pod koniec marca minionego roku doznał kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych przednich. Później przez wiele miesięcy przechodził mozolną rehabilitację.

Po raz pierwszy na boisku po powrocie pojawił się w meczu rezerw Leicester City przeciwko drugiej drużynie Wolverhampton. Później zagrał jeszcze na tym samym szczeblu z rezerwami Chelsea. 

Skrzydłowy to 14-krotny reprezentant Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy