Karius może trafić do Herthy

Karius może trafić do Herthy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Goal.com

Goal.com podaje, że Hertha dalej jest zainteresowana pozyskaniem Lorisa Kariusa.

Na początku maja niemiecki bramkarz przedwcześnie wrócił do Liverpoolu z wypożyczenia do Beşiktaşu. Miało to związek z zaległościami finansowymi, których dopuścili się względem niego Turcy.

Karius wrócił na Anfield, a jego umowa z „The Reds” jest ważna do 30 czerwca 2022 roku. Nie oznacza to jednak, że golkiper zostanie w angielskim zespole na kolejny sezon. Zdaniem Goal.com latem, bez względu na ostateczną formę transferu, Karius niemal na pewno opuści Liverpool.

Hertha interesowała się nim już wcześniej. Jak czytamy, temat jest dalej aktualny. Przeprowadzka Niemca do Berlina wydaje się bardzo prawdopodobną opcją.

W przeszłości 26-letni Karius występował w Bundeslidze, reprezentując barwy Mainz. Jego bilans na najwyższym rodzimym szczeblu to 91 spotkań i 30 czystych kont. To właśnie z Mainz bramkarz przeniósł się w 2016 roku do Liverpoolu. W barwach ekipy z Anfield zdążył rozegrać do tej pory 49 meczów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy