Karol Angielski zmienił klub [OFICJALNIE]

Karol Angielski zmienił klub [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Atromitos

Karol Angielski nie będzie w kolejnym sezonie zawodnikiem Sivassporu. Polak przeniósł się bowiem do Atrómitosu.

Po dobrym okresie w barwach Radomiaka Radom Karol Angielski latem 2022 roku przeniósł się do Sivassporu za 650 tysięcy euro.

Z przybyciem Polaka wiązano duże nadzieje, ale on nie był w stanie rozkochać w sobie publiczności nad Bosforem. W jego przypadku brakowało przede wszystkim skuteczności, bo gol i dwie asysty w 23 spotkaniach wrażenia na postronnym kibicu nie robią.

27-latek szukał zatem tego lata miejsca, gdzie mógłby się odbudować i w końcu dopiął swego.

Tak, jak informowały media, nowym zespołem napastnika został Atrómitos, do którego trafił w ramach wolnego transferu. Umową, którą zawarł, jest ważna do 30 czerwca 2024 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że wszystko poszło gładko i dołączyłem do Atrómitosu. Chciałem tego od jakiegoś czasu i cieszy mnie to, jak potoczyły się negocjacje. Mój poprzedni zespół nie robił problemów, za co mogę być tylko wdzięczny. Teraz moim celem jest sukces w nowych barwach - stwierdził.

Rywalami Angielskiego w walce o wyjściowy skład będą Marios Tzavidas oraz Nikolaos Vergos.

27-latek to wychowanek Korony Kielce, który w swojej karierze grał też dla Śląska Wrocław, Zawiszy Bydgoszcz, Piasta Gliwice, Olimpii Grudziądz, Wisły Płock oraz wspomnianego Radomiaka Radom.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy