Kasper Dolberg może trafić do Bundesligi

Kasper Dolberg może trafić do Bundesligi fot. OGC Nice
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Florian Plettenberg

Kasper Dolberg znalazł się na celowniku Hoffenheim, o czym informuje Florian Plettenberg.

Reprezentacja Danii rozczarowała na Mistrzostwach Świata w Katarze, bo swój udział w turnieju zakończyła już na etapie fazy grupowej. W związku z tym piłkarze tej ekipy mogli szybciej udać się na urlop.

Nie wszystkich jednak czeka wypoczynek. Niektórzy z nich w zimie będą szukać dla siebie nowego klubu, a w tej grupie jest między innymi Kasper Dolberg.

25-latek pod koniec letniego okna transferowego zamienił OGC Nice na Sevillę i liczył, że w nowym zespole będzie mógł odpowiednio przygotować się na mundial. Ekipa ze stolicy Andaluzji miała jednak problemy, a on sam wielkiej furory nie zrobił.

W związku z tym prawdopodobnie poszuka dla siebie zatrudnienia w innym miejscu. Jak informuje Florian Plettenberg, pod uwagę bierze go Hoffenheim.

Najpierw jednak Francuzi muszą skrócić wypożyczenie. Dopiero wtedy do ataku ruszą Niemcy. W grę wejdzie wówczas następny transfer czasowy, tyle że do końca sezonu, oraz opcja wykupu.

Hoffenheim chce sięgnąć po Duńczyka, bo z problemami zdrowotnymi zmagają się Munis Dabbur oraz Ihlas Bebou.

Dolberg rozegrał w LaLidze łącznie cztery mecze, a jego dorobek to jedna asysta.

Umowa wiąże go z OGC Nice do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy