Katarski rząd przejmie Tottenham?

Katarski rząd przejmie Tottenham?
Szymon Podstufka
Szymon Podstufka
Źródło: Independent.co.uk

Minister sportu Kataru powiedział w rozmowie z Associated Press, że chce, by w portfolio jego kraju znalazł się klub Premier League.

Spekuluje się, że obiektem zainteresowania Salaha bin Ghanema Al Aliego jest zajmujący obecnie 7. miejsce w Premier League Tottenham.
 
- Oczywiście, Katar chciałby zostać właścicielem klubu Premier League - mówi Al Ali. - Tutaj, w Katarze, jesteśmy świetni w przemienianiu posiadanych przez nas rzeczy w coś znacznie lepszego. Jeśli nawet coś wydaje nam się dobre, chcemy by było jeszcze lepsze. 
 
Minister zapewnia też, że Tottenham czekałaby podobna przyszłość, co Paris Saint-Germain. 
 
W 2008 roku obecny właściciel Tottenhamu, Joe Lewis odrzucił opiewającą na 250 milionów funtów ofertę przejęcia klubu przez arabskie konsorcjum.
Więcej na temat: Tottenham Hotspur FC Katar Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy